آموزش Revit : AR و VR Workflows

آموزش Revit : AR و VR Workflows

به دست آوردن نتایج پایدار در واقعیت تولید رایانه با اسناد Revit بستگی به یادآوری بهترین شیوه ها به طور کامل از طریق روش پیشرفت دارد.

در این دوره ، بدانید که چرا کامپیوتر باعث ایجاد واقعیت و گسترش حقیقت برای تجارت مفید است.

کدام ابزار برای استفاده در هنگام آموزش Revit : AR و VR Workflows ایجاد نوآوری واضح در طراحی ، ساختمان یا روش توسعه شما.

و چگونه می توان رکورد هایی را در Revit ایجاد کرد که تفسیری از VR را با نتایج شگفت آور انجام می دهند.

از آنجا که او چگونه می تواند VR و AR را به طور کافی در تمرینات خود ادغام کند ، معلم Logan Smith ظریف ترین شیوه ها برای استفاده از مدل Revit خود را با VR و AR است. نحوه استفاده از دستگاه ها ، به عنوان مثال ، Enscape و برنامه قابل حمل Umbra ، چگونگی ساخت آموزش Revit : AR و VR Workflows و جمع آوری مواد در یک شرکت ، و چگونگی استفاده از روشهای جایگزین سه بعدی برای کار سریعتر و هوشمندانه تر در Revit را مشخص کنید.

موضوعات شامل:

چرا مدل VR در Revit؟

در زمانی که باید از VR و AR استفاده کنیم

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای استفاده از مدل Revit خود با VR و AR

بهره مندی از حد امکان از Enscape

استفاده از چشم انداز IrisVR برای مجازی سازی چند کاره

روشهای متناوب 3D ساده

آموزش Revit : AR و VR Workflows به طور موثر با استفاده از مواد برای سرمایه گذاری های Revit

استفاده از بخش های RPC در Revit

نمایش VR برای Revit

- [Logan] اکثر متخصصان در صنعت طراحی ، ساختمان و توسعه می دانند که تجربه تولید رایانه و افزایش حقیقت نوآوری قابل توجهی جدید است. چنانکه ممکن است ، کمتر کسی واقعاً می داند که چگونه آن را به طور مؤثر و موفقیت آمیز در آموزش خود تحکیم کند. ما در مورد پرونده تجاری VR در AC و نحوه استفاده از نوآوری در جهت بهبود مزایا و موارد مطلع خواهیم شد.

ما بهترین ابزارهای مطلق را که هم اکنون در دسترس هستند ، پیدا خواهیم کرد و پس از آن با استفاده از Revit با توجه به VR ، به مهارتهای اساسی می پردازیم. آموزش Revit : AR و VR Workflows صرف نظر از این که آیا شما نیاز به استفاده از نوآوری زنده در آموزش خود دارید یا شرکت خود را در پذیرش هدایت می کنید ، در Linkedin Learning با من همراه باشید و بدانید که چگونه می توانید از نوآوری واضح بهره بگیرید.

من لوگان اسمیت ، تکنسین فضایی و پشتیبان اصلی استودیوی نوآوری زنده ، Bevel Space هستم. در صورت آمادگی برای افزایش آموزش های خود با نوآوری واضح ، چگونه می توانیم از این راه افتادگی کنیم.

CERT دبستان: آموزش ( رویت ) Revit و معماری خبره و حرفه ای

CERT دبستان: آموزش Revit و MEP برق خبره و حرفه ای

CERT دبستان: آموزش Revit و MEP مکانیک و لوله کشی خبره حرفه ای

، ,vr ,revit ,استفاده ,ar ,آموزش ,استفاده از ,vr workflows ,و vr ,آموزش revit ,ar و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روشنا گاه وبلاگ رسمی مجتمع فنی باران علوم وامینوبلاگ ماشین ماکت مکانیک و آهن شهرک عکاسی - معرفی مناطق گردشگری مختلف آموزش نرم افزار مهندسی و جذاب Revit وبلاگ روانشناسی من ریموت کنترلر درب پارکینگ هوشمند اشعار حماسی