آموزش سازه Revit

آموزش سازه Revit

تأیید Revit Structure نشان می دهد که آموزش سازه Revit شما برنامه را در همه جا می شناسید ، و این یک علامت برای مدیران و مشتریان است که شما یک متخصص قابل اعتماد هستید.

تمرکز کنید که با این دوره آمادگی از مربی تأیید شده Autodesk ، اریک وینگ ، به یک متخصص مجوز Revit Structure تبدیل کنید.

وی امتیازات صریح را که توسط آزمون 35 سؤالی تضمین شده است ، شامل سه قلم اصلی که در راهنمای تأیید وجود دارد ، پوشش می دهد: تلاش مشترک ، نمایش و مستندات.

برای مثال مضامین را مرور کنید ، آموزش سازه Revit کار با سطوح و ماتریس. وارد کردن و اتصال مدل ها و سوابق موجود؛ برای مثال ، نشان دادن اجزای اساسی ، تاسیسات ، فولاد و جامد اطراف آن ، و پله ها و دامنه ها.

اندازه گیری ها و نظرات به نقشه ها اضافه کنید. و ایجاد تقویم ها و برگه های نقطه به نقطه.

هنگامی که شما با این دوره کار خود را تمام کرده اید ، می توانید مطمئن باشید که از آزمون حرفه ای Revit Structure 2015 Certified

موضوعات شامل:

ایجاد و تغییر سطح

آوردن در اسناد اتوکد

آموزش سازه Revit مدلهای اتصال

بخش های نمایشی ، تقسیم کننده ، کف ، چارچوب های ستونی ، سقف ، پله ها و شیب ها

از جمله و تغییر نظرات محتوا

استفاده از اندازه گیری

تهیه جدول زمانی و برگه استاندارد

- [Voiceover] سلام ، من اریک بال هستم و به دوره خوش آمدید. از آنجا که Revit به برنامه کاربردی AEC تبدیل شده است ، تأیید به یک ترتیب بیشتر و بیشتر در مورد رزومه شما تبدیل می شود.

علیرغم اینکه تعداد زیادی دوره قابل مقایسه دیگر در کتابخانه وجود دارد ، این دوره در نقاط خاص در آزمون نفوذ می کند ، اما مطمئناً با این دوره های کامل قابل افزایش است ، در صورتی که می خواهید موضوعات خاصی را بیشتر بررسی کنید درون و بیرون.

در این دوره ، ما چگونگی همکاری آموزش سازه Revit با مدل های طراحی Revit و حتی اسناد اتوکد را تشخیص خواهیم داد.

من با گفتن بهترین روش برای مدل های اتصال و واردات شروع می کنم.

در آن مرحله بهترین راه برای تهیه مشبک و سطح را به شما می گویم. ما می دانیم که چگونه می توان تاسیسات ، محوطه فولادی و جامد و پله ها و شیب ها را نمایش داد.

ما علاوه بر بسیاری از ابزارها و روشهای مختلف ، همه این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. از آنجایی که این یک دوره تأیید است ، درک می شود که ارائه های قبلی به ساختار Revit Structure ارائه شده است.

اگر نه ، خوب است. در کتابخانه دوره های Revit Structure زیادی وجود دارد که می توانید ابتدا آنها را مشاهده کنید تا سر شروع کنید. در حال حاضر ما باید شروع کنیم.

CERT دبستان: آموزش ( رویت ) Revit و معماری خبره و حرفه ای

CERT دبستان: آموزش Revit و MEP برق خبره و حرفه ای

CERT دبستان: آموزش Revit و MEP مکانیک و لوله کشی خبره حرفه ای

، ,revit ,ها ,دوره ,های ,سازه ,آموزش سازه ,ها و ,سازه revit ,revit structure ,این دوره

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسکن مدارک گروه مهندسین منتخب سرویس شهروندانلاین انجام پروژه معماری فروشگاه لوازم آرایشی / کاست ناخن / تتو / ادکلن اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو تیزلند سایتی برای افزایش اطلاعات درسی و عمومی تقریر حقیقت، تقلیل مرارت خادمان شهدا اجاره آپارتمان مبله در جزیره قشم